Aktuality


Úvod » Tiskové centrum » Aktuality


Chcete přijímat aktuality z teplozlin.cz na Váš e-mail?

E-mail: 
 
Kontrolní kód:

code

 

 

 

 

11.07.2019 - Nabídka pracovního místa

Hledáme pracovníka na pozici obsluhy výměníkových stanic.

 
 
 

21.06.2019 - Developeři mají zájem o centrální zásobování teplem

Bytový dům Zálešná, Villa Lešetín, Bytový dům Čepkovská, Riverfront Gardens. Tyto pro Zlín významné developerské projekty mají několik společných věcí. V první řadě jméno investora, následuje důraz na komfort a kvalitu a atraktivitu lokality. A pak ještě něco – všechny tyto domy budou napojeny na centrální zásobování teplem prostřednictvím společnosti Teplo Zlín, a.s. Důvody, proč padla volba na tento typ zásobování teplem a teplou vodou, jsou podle developera pohodlí a spolehlivost.

 
 
 

24.05.2019 - Práce v lokalitě Obeciny spějí do finále, téměř všechny stromy zůstanou zachovány

Modernizací venkovních páteřních rozvodů právě vrcholí rozsáhla investice městské společnosti Teplo Zlín v lokalitě Obeciny. V minulém roce došlo k nahrazení starého čtyřtrubního systému efektivnějším dvoutrubním a v 64 bytových domech byly instalovány nové předávací stanice. Jejich obyvatelé tak mohou efektivněji hospodařit s dodávkami tepla. Nynější práce na páteřních rozvodech mají zajistit, aby spolehlivost centrálního zásobování teplem byla i nadále stoprocentní. Práce ale komplikuje v minulosti živelně vysazovaná zeleň, která na některých místech způsobila havarijní stav rozvodů.

 
 
 

20.05.2019 - Topná sezona? Žádné výpadky a méně smogu ve městě

Pokud průměrná denní teplota nesestoupí pod 13 stupňů dva dny po sobě a v těch následujících se neočekává ochlazení. Takové jsou legislativní podmínky pro ukončení topné sezony. V podmínkách Zlína k tomuto okamžiku dochází zpravidla v průběhu května. Přesto, že i v těchto dnech se akciová společnost Teplo Zlín stále stará o tepelnou pohodu svých zákazníků, už nyní lze končící sezonu hodnotit – spolehlivost na 100 procent. Odběratelé, tedy každá druhá zlínská domácnost, navíc za komfort zaplatí díky mírnější zimě méně než v minulém topném období.

 
 
 

14.05.2019 - Technologická odstávka horkovodního rozvodu společnosti Alpiq Generation (CZ) s.r.o.

Informace k technologické odstávce horkovodního rozvodu společnosti Alpiq Generation (CZ) s.r.o., která se uskuteční v termínu: 28.7.2019 od 18:00 hod. - 3.8.2019 do 6:00 hod.

 
 
 

29.03.2019 - Veletrh STAVEBNICTVÍ - THERM - DOMOV - ZAHRADA 2019

Ve dnech 21. - 23.3. jsme se zúčastnili jubilejního 30. ročníku veletrhu STAVEBNICTVÍ - THERM - DOMOV - ZAHRADA 2019, který se každoročně koná ve zlínské sportovní hale EURONICS.

Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek a budeme se těšit na další ročník veletrhu a setkání s Vámi.

 

 
 
 

23.01.2019 - Teplo Zlín, a.s. přispívá ke snížení škodlivých dopadů smogu

Stejně jako v minulém roce se ani letos Zlín nevyhnul inverzi spojené s výrazně zhoršenou smogovou situací, která měla v uplynulých dnech za následek několikanásobné překročení hygienických norem polétavého prachu. Tento na sebe může vázat velké množství zdraví škodlivých látek včetně rakovinotvorných.

Největší vliv na uvedený stav mají především lokální znečišťovatelé, tj. domácí topeniště a rovněž doprava, které vypouštějí spaliny do inverzních vrstev. Jeden rodinný dům se starým kotlem na pevná paliva vypustí do ovzduší stejné množství prachu jako moderní teplárna při výrobě tepla pro tři sta bytů. Teplárny navíc, díky vysokým komínům, nezasahují centra měst a obytné čtvrti. Jsou proto optimálním a ekologickým zdrojem tepla.

Společnost Teplo Zlín, a.s. zajišťuje dodávky tepla pro cca šestnáct tisíc zlínských domácností, což představuje bezmála polovinu obyvatel města. Tepelnou energii nakupuje od provozovatele zlínské teplárny, společnosti Alpiq Generation (CZ) s.r.o.

 
 

17.12.2018 - Předběžné ceny tepelné energie pro rok 2019

Předběžné ceny tepelné energie pro rok 2019...

 
 
 

24.09.2018 - Zahájení dodávek tepla pro vytápění

Vážení odběratelé, dovolujeme si Vám oznámit, že vzhledem ke stávajícím klimatickým podmínkám a prognóze na nejbližší dny byla dne 24.9.2018 zahájena dodávka tepla pro vytápění. Pokud dojde ke změně počasí, může být dodávka tepla opět přerušena. Pravidla pro vytápění bytů a nebytových prostor v bytových a nebytových objektech se řídí příslušnými ustanoveními vyhlášky č. 194/2007 Sb. v platném znění.

 
 
Následující
 

O společnosti

Základní informace

Orgány společnosti

Ocenění, certifikáty

Tepelné hospodářství

Ceny tepelné energie

Výhody CZT

Důvody, proč chtít teplo od nás

Dokumenty ke stažení

Časté dotazy

Tipy pro úsporu energie

Legislativa

Slovníček pojmů

Mapa rozvodů tepla

Kontakty

Kontakty

Podatelna

Kde nás najdete

Napište nám

Nabídka volných pracovních míst

Ostatní služby

Pronájem nebytových prostor

Vodo-topo

Elektro

Měření a regulace tepla

Měření termokamerou

Ceny služeb

Tiskové centrum

Aktuality

Archiv aktualit

Dotační program OPPIK

Výroční zprávy

Užitečné odkazy

Sdílené dokumenty

 

© 2016 Teplo Zlín, a.s.